KAUBA TAGASTAMINE DEFEKTIDETA

 1. Ostjal on õigus keelduda kaubast igal ajal enne selle kättesaamist ning pärast kauba kättesaamist – 14 kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamisest vastavalt seadusele (Võlaõigusseadus § 56).
 2. Kohustuslik on säilitada toote esialgne välimus: pakendit ei tohi avada, toode ei tohtinud olla kasutuses, peab säilima selle välimus ja tarbijaomadused (sh järelejäänud säilivusaeg).
 3. Toode tuleb tagastada täiskomplektis – kui toode koosneb mitmest osast, siis tuleb tagastada kõik komponendid, sh kupongid, kingitused ja kõik, mis pakendis on.
 4. Kvaliteetse kauba tagastamisel ei kompenseerita kauba saatmiskulu nii ostjale kui ka tagasi müüjale, saatekulud kannab klient (max 10 €, VÕS §194 lg 4).
 5. Tagastamise kontroll – peale kauba tagastamist kontrollime uuesti tagastatava kauba seisukorda ja kvaliteeti. Kontrolli tulemuste põhjal tehakse asjakohane otsus ja pärast seda teavitame Teid oma otsusest.
 6. Kui kõik ülalkirjeldatud punktid on täidetud ja kauba tagastamine vastab meie nõuetele, tagastatakse raha Teie poolt määratud andmetele hiljemalt 14 päeva jooksul alates meie otsuse tegemisest.
 7. Võimalikud pretensioonid palume saata meile e-posti teel: info@korean-essence.ee. Kirjas soovitame võimalikult täpselt kirjeldada oma kaebuse põhjust ning ärge unustage lisada oma kontaktandmeid.
  Võtame nõude esitajaga ühendust 3 tööpäeva jooksul.

MITTE KVALITEETSE KAUBA TAGASTAMINE (defektiga):

 1. Ostjal on õigus keelduda ebakvaliteetsest (defektiga) kaubast alates selle kättesaamisest 14 päeva jooksul.
 2. Ebapiisava kvaliteediga kauba tagastamisel hüvitatakse kauba kohaletoimetamise ja saadetise kulud täies ulatuses. Kauba tagastamisel posti teel kompenseeritakse ka tagastamise transpordikulud.
 3. Samuti saate valida, kas soovite nõuda: kauba vahetust, allahindlust või täielikku raha tagastamist.
 4. Tagastamise kontrollimine – peale kauba tagastamist kontrollivad meie spetsialistid tagastatava kauba seisukorda ja kvaliteeti. Kontrolli tulemuste põhjal tehakse asjakohane otsus.
 5. Kui kõik ülalkirjeldatud punktid on täidetud ja kauba tagastamine vastab meie nõuetele, tagastatakse raha Teie poolt määratud andmetele hiljemalt 14 päeva jooksul alates meie otsuse tegemisest.
 6. Võimalikud pretensioonid palume saata meile e-posti teel: info@korean-essence.ee. Kirjas soovitame võimalikult täpselt kirjeldada oma kaebuse põhjust ning ärge unustage lisada oma kontaktandmeid.
 7. Võtame nõude esitajaga ühendust 3 tööpäeva jooksul.

Tagasimaksed

 1. Kauba eest sularahas tasumisel toimub tagastamine sularahata ostja arvelduskontole.
 2. Pangakaardiga kauba eest tasumisel tagastatakse raha samale pangakaardile. Selle aegumise / kadumise või muudel põhjustel saab raha tagastada pangaülekandega ostja arvelduskontole.
 3. Arvelduskonto andmete või pangakaardi andmete kohta valede/ebatäpsete andmete näitamisel ei vastuta müüja raha tagastamise viibimise eest. Soovitame saata müüja e-mailile täiendavalt kauba tagastamise soovi ja lisada tõendi või muu dokumendi arvelduskonto andmete kohta
 4. Kui kõik ülalkirjeldatud punktid on täidetud ja kauba tagastamine vastab meie nõuetele, tagastatakse raha Teie poolt määratud andmetele hiljemalt 14 päeva jooksul alates meie otsuse tegemisest.